Stylovy.pl
Darmowa dostawa Sprawdź
Wysyłka w 24H oraz szybka i bezproblemowa wymiana
+48 882 544 554 (pon - pt, godz: 9 - 17)
Waluty
Waluty
Podstawowe zasady savoir vivre dla właścicieli koszul 0
Podstawowe zasady savoir vivre dla właścicieli koszul

Podstawowe zasady savoir vivre dla właścicieli koszul

Koszula to znak elegancji i bardzo często świadczy o naszej kulturze osobistej i wizerunku. Jak nas widzą tak nas piszą, dlatego powinniśmy być świadomi kilku reguł dotyczących dress-code i podstawowych zasad elegancji:

- Jedną z niewybaczalnych wpadek jest niewyprasowana koszula. Świadczy ona o naszym braku profesjonalizmu i niepoważnym podejściu do osób, które uczestniczą z nami w danym spotkaniu czy uroczystości. Jeśli już poświęcamy czas na dobór koszuli i silimy się na elegancję, to nie pozwólmy aby taki szczegół, wynikający z naszej niedbałości zaburzył cały wizerunek.


Mężczyzna w białej koszuli, krawacie i marynarce- Kiedy decydujemy się na założenie krawatu, nie rozpinajmy kołnierzyka. Taki widok, wielu osobom kojarzy się ze zbyt dużym rozluźnieniem właściciela niesfornego krawatu lub spożyciem zbyt dużej ilości alkoholu. W tym samych kategoriach ujmujemy niedbale włożoną czy w połowie wystającą koszulę ze spodni.


- Do koszuli typu button-down nie zakładamy dodatków. Koszule button-down to koszule , które są zapinane na dodatkowe guziki, wobec tego krawat nie będzie tu wyglądał najlepiej. Jeśli jednak jest już konieczność, wybieramy wtedy koszulę z dłuższymi wyłogami, dzięki temu krawat będzie się układać o niebo lepiej.

mężczyzna w białej koszuli patrzący przez okna

Wyprasowana koszula, dopięty kołnierz, odpowiednio włożona koszula to elementy obowiązkowe dla zachowania podstawowych savoir vivre dla właścicieli koszul
. Pamiętaj o nich i ciesz się modnym i eleganckich wyglądem.

Jeżeli lubisz nosić koszule lub Twój charakter pracy tego wymaga, to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu, gdzie znajdziesz wiele interesujących koszul męskich z kołnierzem oraz ze stójką.

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl