Formy płatności


Przelewy24
Szybki natychmiastowy przelew- Transakcje obsługiwane przez przelewy24.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.


Internetowy przelew natychmiastowy

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

· Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
Numer konta:
Sport Body Shop
Crédit Agricole
62194010764947358000000000
Proszę podać w tytule nr zamówienia.


Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Za pomocą systemu PayPal
Co to jest system PayPal?

 System PayPal to bezpieczna, wygodna i szybka metoda płatności w sklepach internetowych. Dzięki systemowi PayPal możesz zapłacić za swój zakup bez ujawniania swoich danych finansowych.

 Bezpieczeństwo: Dane finansowe przechowywane są bezpiecznie w systemie PayPal i nie ma potrzeby ich ponownego wprowadzania w czasie dokonywania płatności w sklepie internetowym.

 Wygoda: Nie musisz wypełniać długich formularzy. Płacisz kilkoma kliknięciami.

 Szybkość: Pieniądze natychmiast uznawane są na koncie PayPal sprzedającego, dzięki czemu sklep szybciej realizuje Twoje zamówienie.

  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl