Formy płatności


Przelewy24
Szybki natychmiastowy przelew- Transakcje obsługiwane przez przelewy24.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.


Internetowy przelew natychmiastowy

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

· Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

lista banków obsługiwanych przez szybkie płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
Numer konta:
Sport Body Shop
Crédit Agricole
62194010764947358000000000
Proszę podać w tytule nr zamówienia.


Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Za pomocą systemu PayPal
Co to jest system PayPal?

 System PayPal to bezpieczna, wygodna i szybka metoda płatności w sklepach internetowych. Dzięki systemowi PayPal możesz zapłacić za swój zakup bez ujawniania swoich danych finansowych.

 Bezpieczeństwo: Dane finansowe przechowywane są bezpiecznie w systemie PayPal i nie ma potrzeby ich ponownego wprowadzania w czasie dokonywania płatności w sklepie internetowym.

 Wygoda: Nie musisz wypełniać długich formularzy. Płacisz kilkoma kliknięciami.

 Szybkość: Pieniądze natychmiast uznawane są na koncie PayPal sprzedającego, dzięki czemu sklep szybciej realizuje Twoje zamówienie.

  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl