Darmowa dostawa Sprawdź
shipping timeWysyłka w 24H oraz szybka i bezproblemowa wymiana
contact+48 882 544 554 (pon - pt, godz: 9 - 17)
Waluty
Waluty
Zdjęcia i kolory

Nasz sklep i marka Stylovy dba, aby zdjęcia produktów na stronie Stylovy.pl odzwierciedlały naturalne kolory sprzedawanych towarów. W zależności od rodzaju oświetlenia (dzienne lub sztuczne), przy jakim ogląda się towar, odcienie mogą być inne niż na zdjęciach. Nie mamy wpływu na różnice w odcieniach, jakie wynikają z klasy monitora oraz indywidualnych ustawień kolorów monitora używanego przez klienta.

Wszystkie zdjęcia produktów wykonujemy we własnym studiu fotograficznym. Zdjęcia prezentowane w ofercie przedstawiają rzeczywisty stan towaru. Zdjęcia przed zakupem mogą być powiększane, aby klient mógł obejrzeć detale i jakość wykończenia. W opisie produktu podajemy właściwy kolor towaru, taki jaki jest w rzeczywistości.

Zdjęcie widoczne na stronie przedstawia przykładową różnicę występująca pomiędzy monitorami użytymi do obejrzenia produktu.
obraz podzielony na dwie czesci


Prawa Autorskie:

Stylovy jest właścicielem wszystkich zdjęć produktowych, grafik, logotypów oraz posiada do nich pełne prawa autorskie. Ich kopiowanie, przerabianie, udostępnianie i publikowanie oraz wykorzystywanie w celach zarobkowych jest zabronione i grozi odpowiedzialnością karną. Stylovy nie wyraża zgody na ich używanie, rozpowszechnianie i dystrybuowanie bez wiedzy i zgody pisemnej pod rygorem roszczeń z tytułu łamania praw autorskich i dopuszczania się kradzieży własności intelektualnej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl