Darmowa dostawa Sprawdź
shipping timeWysyłka w 24H oraz szybka i bezproblemowa wymiana
contact+48 882 544 554 (pon - pt, godz: 9 - 17)
Waluty
Waluty
Jaki podkoszulek założyć pod koszulę w kratę oraz pod koszulę jeansową? 0
Jaki podkoszulek założyć pod koszulę w kratę oraz pod koszulę jeansową?
Jaki podkoszulek założyć pod koszulę w kratę oraz pod koszulę jeansową?

Jaki podkoszulek założyć pod koszulę w kratę oraz pod koszulę jeansową?


W tym przypadku - w porównania do wyboru podkoszulka dla stylizacji z garniturem - mamy większą swobodę. Po pierwsze - możemy założyć T-shirt, podkoszulek lub bokserkę. Po drugie – koszulę możemy zostawić zapiętą lub postawić na rozpięcie koszuli, co nada nam bardziej swobodnego, sportowego luzu.

Mężczyzna w krate siedzący na murku
Ubierając koszulę w kratę, skupmy się przede wszystkim na tym, aby ta druga warstwa pozbawiona była wzorów, które mogłyby się ,,gryźć'' z kratą. Najbezpieczniej jest więc ubrać gładką koszulkę. Unikajmy połączeń ciemnej koszuli z ciemnym podkoszulkiem, warto w tym przypadku przełamać przykładowo granatową koszulę, białym podkoszulkiem. Kontynuując przeprawę przez kolory, uważajmy również, aby nie zestawić ze sobą dwóch intensywnych kolorów, które będą się nawzajem przytłaczać. Jeśli chodzi o jeansową koszulę, tu mamy już bardzo dużą swobodę, możemy pozwolić sobie nawet na T-shirt z nadrukiem i dozwolony jest właściwie każdy kolor. Jednak najbardziej klasycznym połączeniem będzie jeansowa koszula + biały podkoszulek. Jest to sprawdzony mix, który na pewno nie będzie modową wpadką.

Mężczyzna w koszuli i białej podkoszulce

Sprawdź nasze koszule męskie - te w kratę, jeansowe lub gładkie i wybierz tę, która najbardziej wpisuje się w Twój gust. My zadbamy o to, abyś otrzymał ją na czas.

/userdata/public/news/images/55.jpg

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl