Darmowa dostawa Sprawdź
shipping timeWysyłka w 24H oraz szybka i bezproblemowa wymiana
contact+48 882 544 554 (pon - pt, godz: 9 - 17)
Waluty
Waluty
Jak nosić podkoszulek pod koszulą i garniturem? 0
Jak nosić podkoszulek pod koszulą i garniturem?
Jak nosić podkoszulek pod koszulą i garniturem?

Jak nosić podkoszulek pod koszulą i garniturem?

Powinno nam zależeć na tym, aby podkoszulek był jak najmniej widoczny pod koszulą i stanowił z nią jednolitą całość. Mocno widoczny podkoszulek jest jednym z najczęściej popełnianych błędów i nie należy on do zbyt estetycznego widoku. Dlatego warto zainwestować w podkoszulek, spełniający poniższe warunki:

- Nasz podkoszulek powinien mieć rękawki, starajmy się unikać bezrękawników, które o wiele bardziej odcinają się od całości.


- Musi być jednolity i cienki na całym swoim obszarze, nie może mieć grubych szwów, bo powstają wtedy brzydkie zgrubienie pod koszulą.


- Mimo, że najczęściej myśląc o podkoszulku, myślimy o białym kolorze, to nie jest to dobre rozwiązanie. Najlepiej poszukać podkoszulka zbliżonego kolorem do odcienia naszej skóry. Tu jednak możemy napotkać problem z dostępnością tego typu rozwiązania.


- Podkoszulek powinien być wykonany z naturalnego materiału, aby nie powodować większej potliwości naszego ciała.


- Musi mieć wycięcie w kształcie litery V, ponieważ gdy postawimy na wąski krój, przylegający do szyi, podkoszulek może być widoczny pod koszulą.

Podkoszulki które nadadzą się zarówno do założenia pod gładkie jak i wzorzyste koszule męskie czekają już w ofercie naszego sklepu.

/userdata/public/news/images/56.jpg

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl